Яременко про окупацію Донбасу: Росія вважає, що вона в праві диктувати нам якісь обставини


В умовах окупації частини Донбасу Росія вважає, що вона в праві диктувати України обставини

Про це заявив глава Комітету парламенту з міжнародних відносин, депутат з фракції "Слуга народу" Богдан Яременко в інтерв’ю РБК-Україна. Об этом сообщает tp0522.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Президент говорить, що ми повинні підійти до мирного процесу більш серйозно і прийняти новий закон, в якому дати відповіді на всі ці питання. Але треба розуміти: коли люди кажуть, що не можна йти ні на які компроміси з ворогом, то я хотів би нагадати, що не наші танки стоять під Тамбовом. А російські танки стоять на Донбасі. І в Криму. У таких умовах Росія вважає, що вона в праві диктувати нам якісь обставини", — пояснив Яременко.

За його словами, навіть внутрішні дискусії в партії "Слуга народу" зводяться до готовності говорити про "особливий статус" в рамках децентралізації, збільшення повноважень місцевих громад, а не регіонів, областей "або взагалі чогось незрозумілого, як ОРДЛО".


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/07/yaremenko_pro_okupaciyu_donbasu_rosiya_vvazhaye_scho_vona_v_pravi_dyktuvaty_nam_yakis_obstavyny”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя