Петро Порошенко злітав у Лондон підтримати Гонтареву

П’ятий президент України Петро Порошенко навідав у Лондоні екс-главу НБУ Валерію Гонтареву після інциденту з наїздом авто. Про це повідомляє Тelegram-канал Петра Порошенка.

"Коли треба було наражатися на небезпеку, щоб захистити кошти десятків мільйонів вкладників Приватбанку, – вона не зламалася. Коли треба було брати відповідальність за складні рішення, щоб врятувати від колапсу всю банківську систему країни, – вона не зламалася. Не зламається й тепер, коли опонети, переслідуючи її, не цураються бандитських прийомів. І самі стають бандитами. Валерія не просто тримається. Вона бореться за Україну", — зазначив він. Об этом сообщает new-s.in.ua со ссылкой на СМИ.


Як повідомила Українська правда, екс-очільницю Нацбанку України Порошенко відвідав разом з дружиною та передав їй футболку з написом "Валерія не зламається".


"З Мариною відвідали Валерію, щоб переказати їй слова підтримки від багатьох українців. Валерія не зламається. Знайте: ніхто з нас не зламається", — зазначив екс-президент.


Нагадаємо, колишню голову Національного банку України Валерію Гонтареву запросили до США для спілкування з американськими законодавцями після нападів на неї.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/petro_poroshenko_zlitav_u_london_pidtrymaty_gontarevu_327179.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя